WSPÓŁPRACA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla zapewnienia wysokiej jakości oraz szerokiego spektrum świadczonych usług Kancelaria PROBITAS współpracuje z kancelariami o podobnym profilu działania (wycena nieruchomości) oraz z innymi firmami działającymi na rynku nieruchomości oraz usług finansowych i prawnych (m.in. w zakresie doradztwa prawnego, analiz ekonomiczno-finansowych, opracowywania biznes planów, doradztwa kredytowego, sporządzania ekspertyz budowlanych i kosztorysowania).

Kancelaria PROBITAS prowadzona jest w ścisłej współpracy z kilkoma innymi kancelariami rzeczoznawców majątkowych – łącznie kilkunastu rzeczoznawców majątkowych wraz z asystentami i praktykantami. Dzięki temu możliwa jest realizacja zleceń w krótkim czasie, wycen wszystkich rodzajów nieruchomości dla dowolnego celu, w tym nieruchomości nietypowych i specjalistycznych, m.in. mienia zabużańskiego, złóż kopalin, stacji paliw itp.

Kancelaria ściśle współpracuje również z firmą „ProfesCapital” sp. z o.o. (www.profescapital.pl) m.in. w zakresie wycen przedsiębiorstw lub ich zorganizowanych części.

Katarzyna Puterko współpracuje również z pozostałymi analitykami Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości (www.mrn.pl), zrzeszającego analityków i rzeczoznawców majątkowych, wykonujących wyceny i usługi konsultingowe w zakresie rynku nieruchomości na terenie całego kraju.

Zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Temat wiadomości
Wiadomość
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.probitas.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Katarzyna Puterko PROBITAS Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego, ul. Wiśniowa 40, 55-330 Wilkszyn, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny.